Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Już od 110zł / noc!

Konferencje

W sercu natury

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na konferencję niedaleko Białegostoku, Bobrowa Dolina będzie doskonałym wyborem. 

Hotel Bobrowa Dolina mieszczący się 12 km od Białegostoku, 207 km od Warszawy to jedyne w swoim rodzaju centrum konferencyjne, gdzie w specjalnie przygotowanych salach organizujemy niezapomniane konferencje, szkolenia i warsztaty.

Warto podkreślić, że hotel otrzymał tytuł „Hotelu z pięknym plenerem” i jest jednym ze stu najlepszych polskich obiektów znakomicie nadających się do prowadzenia szkoleń outdoor oraz imprez integracyjnych i konferencji.

Oddalenie od miejskiego zgiełku sprzyja wyciszeniu i skoncentrowaniu się nad meritum. Mogą odbywać się tu popularne w Białymstoku wystawy, pokazy, bale i uroczystości.

Położona w powiecie białostockim Bobrowa Dolina oferuje Państwu komfortowe noclegi oraz 5 sal konferencyjno-bankietowych (o różnej powierzchni i wystroju), wyposażonych są w niezbędny sprzęt do tego rodzaju spotkań. Zgodnie z Państwa życzeniem zapewniamy kompleksową obsługę podczas konferencji, m.in. oprawę techniczną i obsługę gastronomiczną.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne i funkcjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Sale są odpowiednie do prowadzenia kameralnych spotkań firmowych, ekskluzywnych konferencji biznesowych czy niejednokrotnie organizowanych w Białymstoku pokazów, sympozjów, bankietów czy prezentacji.

Każda z sal wyposażona jest w:

  • rzutniki multimedialne
  • ekrany
  • sprzęt audio-video
  • internet

Propozycje pobytów

Wybierz pakiet dla siebie

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij