Konferencje w Białymstoku - Hotel Bobrowa Dolina
 • Polski
 • Konferencje - sale konferencyjne w Białymstoku

  Ośrodek Bobrowa Dolina mieszczący się 12 km od Białegostoku, 207 km od Warszawy to jedyne w swoim rodzaju centrum konferencyjne, gdzie w specjalnie przygotowanych salach organizujemy niezapomniane konferencje, szkolenia i warsztaty. Warto podkreślić, że ośrodek otrzymał tytuł „Hotelu z pięknym plenerem” i jest jednym ze stu najlepszych polskich obiektów znakomicie nadających się do prowadzenia szkoleń outdoor oraz imprez integracyjnych i konferencji.

  Jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca na konferencję niedaleko Białegostoku, Bobrowa Dolina będzie doskonałym wyborem. Takiej atmosfery skupienia w trakcie konferencji nie zaznają Państwo w Białymstoku. Oddalenie od miejskiego zgiełku sprzyja wyciszeniu i skoncentrowaniu się nad meritum. Mogą odbywać się tu popularne w Białymstoku wystawy, pokazy, bale i uroczystości.
  Położona w powiecie białostockim Bobrowa Dolina oferuje Państwu komfortowe noclegi oraz 5 sal konferencyjno-bankietowych (o różnej powierzchni i wystroju), wyposażonych są w niezbędny sprzęt do tego rodzaju spotkań. Zgodnie z Państwa życzeniem zapewniamy kompleksową obsługę podczas konferencji, m.in. oprawę techniczną i obsługę gastronomiczną.

  Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne i funkcjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Sale są odpowiednie do prowadzenia kameralnych spotkań firmowych, ekskluzywnych konferencji biznesowych czy niejednokrotnie organizowanych w Białymstoku pokazów, sympozjów, bankietów czy prezentacji.

  Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w:

  • rzutniki multimedialne
  • ekrany
  • sprzęt audio-video
  • internet
  Zobacz nasze sale konferencyjne

  Oferty Specjalne

  Podlasie, ul. Bobrowa 25