Restauracja

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Już od 110zł / noc!

Restauracja

W Sercu Puszczy

Restauracja Bobrowej Doliny skupia ludzi z pasją do tworzenia przepysznych potraw.

Nasze dania przygotowywane domowym i tradycyjnym sposobem na podstawie lokalnych receptur z dodatkiem wyłącznie naturalnych składników nie mają sobie równych.  Potrawy przygotowywane z surowców najwyższej jakości gwarantują niezapomniany smak.  

Karta naszej restauracji jest zróżnicowana i może zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Zwolennikom specjałów kuchni zróżnicowanej możemy polecić karczek sarni, przyrządzany według specjalnej receptury, babkę ziemniaczaną, pierogi z dzika,  tradycyjny polski żurek czy przepyszny, delikatny okoń morski.

Zapraszamy do degustacji tradycyjnych potraw kresowych. Restauracja czynna poniedziałek - sobota w godzinach 14:00 - 22:00, niedziela 13:00-21:00.

Kulinaria w Plenerze

Pięknie zagospodarowany teren Bobrowej Doliny daje możliwość organizacji:

  • grilli 
  • ognisk
  • pikników

Jest to idealny sposób na organizację imprezy firmowej bądź spotkanie z kontrachentami. 

Przygotowane z pasją potrawy oraz bliskość nieodkrytej Puszczy Knyszyńskiej sprawią że pobyt w hotelu będzie dla państwa relaksem i ucieczką od zgiełku miasta. Luźna atmosfera pikniku pozwoli na pełne obcowanie z naturą, wyciszenie się, oraz przywrócenie wewnętrznej harmonii.

Na państwa życzenie zorganizujemy również warsztaty kulinarne na świeżym powietrzu które pozwolą na uwolnienie drzemiącej w was kreatywności.

Propozycje pobytów

Wybierz pakiet dla siebie

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij